Logo cukrárna, kavárna Choceň

Dorty z naší cukrárny

Vyrábíme dorty klasické máslové, šlehačkové, svatební a dětské podle přání zákazníka. V poslední době jsou velice oblíbené dorty šlehačkové, zdobené nakrájeným ovocem a čokoládovými dekoracemi. Cena dortu se vždy odvíjí od jeho váhy a pracnosti. Přibližnou cenu požadovaného dortu Vám sdělí naše prodavačka. Pokud máte zájem o dort s jiným motivem než který najdete v našem katalogu, rádi ho pro Vás dle předlohy uděláme! stačí se jen u nás zastavit se svojí představou! :)

Dort sova s holčičkou z cukrárny V uličce Choceň

Kdy u nás dorty objednávat?

Prosíme Vás, aby jste objednávky na dorty uskutečňovali s předstihem tak, abychom měli dostatek času na sehnání potřebných surovin, napečení korpusu a samotnou výrobu Vašeho dortíku. Nejlépe pět a více dní dopředu. Některé dorty, ale můžeme zvládnout udělat i na počkání. Záleží na vytíženosti naší výroby.

Katalog námi vyráběných dortů otevřete kliknutím na tlačítko Katalog dortů níže. Další námi vyrobené dorty najdete na našich facebookových stránkách.


Button katalog dortů Button kontaktujte nás


Objednávání svatebních dortů

V případě svatebních dortů je lepší dorty osobně domlouvat na několik měsíců dopředu. Svatební dorty potřebují přece jenom více péče a tak jich nelze v jeden den zvládnout hned několik. Samozřejmostí je možnost zavezení svatebního dortu přímo na svatební hostinu v blízkém okolí Chocně našim chladícím vozem zdarma. V ostatních případech pak po domluvě.

Na svatební hostiny je také možnost u nás objednat velké zákusky, mini zákusky a svatební máslové koláčky.

Svatební dort z cukrárny V uličce Choceň

Telefon: 739 420 957 | Email: info(a)cukrarnachocen.cz | Adresa: Prokopská 287 Choceň

© 2016 Cukrárna "V uličce" Choceň - cukrárna, kavárna, prodejna zmrzliny.
Všechna práva vyhrazena - Podmínky užití webu